Hopp til hovedinnhold
#Edrusjåfør, Ruskjøring

Alle #edrusjåfør merkene sendt ut!

Publisert: . Sist oppdatert:

Lan og Årets kunstner Pål Dailey poserer med konvolutter og strykemerker.

Pål Dailey er årets #edrusjåfør kunstner, og vi bare elsker designet han har laget!

Et klistremerke med bilde av russerelatert feiring med teksten "vi drikker kanskje mye, men sjåføren vår er alltid edru".
Årets design på stort klistremerke til kjøretøy. Design : Pål Dailey

Det er det visst ikke bare vi som gjør. Alle merkene har blitt bestilt av bevisste avgangselver som ønsker å bidra til å spre det gode budskap. Tusen takk!

En hund stikker hodet sitt ut gjennom frontruten på en bil med russelue på. Tekst hvor det står "Vi drikker kanskje mye men sfåføren vår er alltid edru"
Årets design på Strykemerke. Design: Pål dailey.

Vi har nå brukt flere dager på å pakke flere hundretalls konvolutter med til sammen over 14000 merker som skal på mobiler, dresser og biler rundt om i landet.

Note to self: Lage flere klistremerker neste år. Dessverre strakk ikke lageret ut til alle som bestilte.

En hund stikker hodet sitt ut gjennom frontruten på en bil med russelue på. Tekst hvor det står "#Vi drikker kanskje mye men sfåføren vår er alltid edru"
Lite klistremerke til mobil. Design: Pål Dailey.

Vi gleder oss til å se merkene i sin fulle prakt i Mai!

Vi ses på Landstreff Stavanger, hvor vi vil være til stede ved inngangen med gratis promilletesting.

5235

Strykemerker bestilt

1178

Store klistremerker bestilt

7741

klistremerker til mobil bestilt.

262000

Visninger på tiktok

35410

Visninger på instagram

Relatert innhold